Το καφενείο των φιλάθλων.

Μάθε ποιός παίζει, τί παίζει και πού παίζει. Εδώ μπορείτε να τοποθετήσετε τα θέματα σχετικά με τον αθλητισμό που είναι ενδιαφέρον όλων μας καθώς και θέματα για την διατροφή μας.

Συντονιστής: venzinas

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Νίκος
Επίτιμο Μέλος*
Επίτιμο Μέλος*
Δημοσιεύσεις: 1765
Εγγραφή: 06 Μαρ 2006, 22:54
Τοποθεσία: Πόρτο Ράφτη Αττικής

Δημοσίευση από Νίκος »

Καλή τύχη να έχουμε.
Θυμάμαι όταν ήμουν μικρός που όταν έπαιζε η Εθνική δεν πήγαιναν ούτε 2.500 κόσμος.
Ωραία πράγματα τώρα.
Μακάρι να ξεκολλήσουν μερικοί και από το πάθος που οι ομάδες εντέχνως καλλιεργούν.
Η Εθνική μας ενώνει όλους.
Εικόνα
Long Live The Loud

Άβαταρ μέλους
stamatis
Άριστο Μέλος
Άριστο Μέλος
Δημοσιεύσεις: 3901
Εγγραφή: 26 Ιαν 2007, 13:23
Φύλο: Άντρας
Τοποθεσία: attiki

Δημοσίευση από stamatis »

με αφορμη την αυριανη συναντηση και το παιχνιδι ταυτοχρονα, να σας πω και εγω την εμπειρια μου...

απο το '98 που ανεβηκα Αθηνα και μεχρι το 2005 εμενα πλ. Κολιατσου
και δουλευα ντελιβερι τα βραδια...

οποτε επαιζε ο Ολυμπιακος δεν κυκλοφορουσε ψυχη στους δρομους... :smile12:
εμεις βλεπαμε την ομαδα μας και ολοι εσεις οι υπολοιποι περιμενατε να διασυρθουμε... και γινοταν παντα το δικο σας... :sm27:

οταν επαιζε ο Παναθηναικος ηταν απλα ενα συνηθισμενο βραδυ με την συνηθισμενη κινηση στους δρομους... :sm15:

αυτη παιδια ειναι η μαυρη αληθεια και πιστευω οτι μπορουν να το επιβεβαιωσουν και οσοι εχουν δουλεψει σε καφετερειες.... :sm13:
Don't Trust Anybody ...

μκ2 :hsal:

Άβαταρ μέλους
Νίκος
Επίτιμο Μέλος*
Επίτιμο Μέλος*
Δημοσιεύσεις: 1765
Εγγραφή: 06 Μαρ 2006, 22:54
Τοποθεσία: Πόρτο Ράφτη Αττικής

Δημοσίευση από Νίκος »

Και τι μειονέκτημα ή πλεονέκτημα είναι αυτό.
Από πότε η ποσότητα είναι εφάμιλλη της ποιότητας.
Για δες πόσα παπάκια έχει στο parking όταν παίζει ο Ολυμπιακός και πόσα όταν παίζει ο Παναθηναϊκός.
Σιγά μην δεν βγω βόλτα όταν παίζει ο Παναθηναϊκός.
Έχω και άλλα πράγματα στην ζωή μου πολύ σπουδαιότερα.
Πάντα είχα.
Σιγά μην τρέχω στην Ομόνοια όποτε κερδίζει.
Ποιός ο λόγος ?
Εγώ κέρδισα τίποτα ?
Αυτή είναι η διαφορά.
Ο Ολυμπιακός είναι τρόπος ζωής για πάρα πολλούς ενώ ο Παναθηναϊκός για πολύ λιγότερους.
Αυτό το θεωρώ πλεονέκτημα για τους Παναθηναϊκούς και όχι μειονέκτημα.
Δώστε όπιο στην φτωχολογιά να ξεχαστεί.
Αυτό είναι το δόγμα στις μοντέρνες επιθετικές marketίστικες κοινωνίες.
Και τα ζώα ακολουθούν τα ψεύτικα είδωλα και ξεχνούν τα δάνεια και την ανεργία.


Αλλά για την Εθνική μιλάγαμε μην το χαλάς.
Εικόνα
Long Live The Loud

Άβαταρ μέλους
venzinas
Συντονιστής
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 7575
Εγγραφή: 03 Μαρ 2006, 20:53
Αυτοκίνητο: ex saxo vts 200hp owner
Φύλο: Άντρας
Τοποθεσία: Δαφνη και Κυψελη
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από venzinas »

Νίκος έγραψε:
Αλλά για την Εθνική μιλάγαμε μην το χαλάς.
:sm20: :sm20: :sm20: :sm20:
ΕικόναΕικόνα

Άβαταρ μέλους
stentor
Άριστο Μέλος
Άριστο Μέλος
Δημοσιεύσεις: 9879
Εγγραφή: 02 Απρ 2006, 23:22
Αυτοκίνητο: Force Blanche
Φύλο: Άντρας
Τοποθεσία: Γαλάτσι,Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από stentor »

Νίκος έγραψε: Για δες πόσα παπάκια έχει στο parking όταν παίζει ο Ολυμπιακός και πόσα όταν παίζει ο Παναθηναϊκός.
Δηλαδη αυτο τι σημαινει? Οτι η φτωχολογια-αγραμματοι-χαμηλου επιπεδου πανε στον Ολυμπιακο ενω στον Παναθηναικο μαζευεται η creme de la creme της διανοησης και των επιστημων? Ελεος..

Άβαταρ μέλους
Νίκος
Επίτιμο Μέλος*
Επίτιμο Μέλος*
Δημοσιεύσεις: 1765
Εγγραφή: 06 Μαρ 2006, 22:54
Τοποθεσία: Πόρτο Ράφτη Αττικής

Δημοσίευση από Νίκος »

stentor έγραψε:
Νίκος έγραψε: Για δες πόσα παπάκια έχει στο parking όταν παίζει ο Ολυμπιακός και πόσα όταν παίζει ο Παναθηναϊκός.
Δηλαδη αυτο τι σημαινει? Οτι η φτωχολογια-αγραμματοι-χαμηλου επιπεδου πανε στον Ολυμπιακο ενω στον Παναθηναικο μαζευεται η creme de la creme της διανοησης και των επιστημων? Ελεος..
Μαζί σου δεν αντιδικώ διότι αφενός δεν αξίζει για τις κολοομάδες και ήταν λάθος που απάντησα αφετέρου ίσως ήμουν υπερβολικός (αν και ισχύει εν μέρη αυτό που είπα) και το σπουδαιότερο έχουμε μοιραστεί και συμφωνήσει σε πολλές σκέψεις μαζί ......... :PDT_au:
Εικόνα
Long Live The Loud

Άβαταρ μέλους
Alexandros
Απλό Μέλος
Απλό Μέλος
Δημοσιεύσεις: 475
Εγγραφή: 19 Μαρ 2006, 15:45
Τοποθεσία: Χολαργος-ΑΘΗΝΑ
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Alexandros »

το κουραζετε με τις ομαδες... στο κατω κατω δεν προκειται να κερδισετε τιποτα απο αυτο... μπορει κανα φραγκο αν παιξετε κανα στοιχημα... αλλα κ αυτο απ οτι φαινεται... :sm27:
Παμε διακοπες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ΕικόναΕικόναΕικόναΕικόνα

Άβαταρ μέλους
Νίκος
Επίτιμο Μέλος*
Επίτιμο Μέλος*
Δημοσιεύσεις: 1765
Εγγραφή: 06 Μαρ 2006, 22:54
Τοποθεσία: Πόρτο Ράφτη Αττικής

Δημοσίευση από Νίκος »

Alexandros έγραψε:το κουραζετε με τις ομαδες... στο κατω κατω δεν προκειται να κερδισετε τιποτα απο αυτο... μπορει κανα φραγκο αν παιξετε κανα στοιχημα... αλλα κ αυτο απ οτι φαινεται... :sm27:
Δίκιο έχεις.
Δεν έχω μιλήσει ποτέ για ομάδες στο forum και στις πρώτες σελίδες ήμουν από αυτούς που έλεγα ότι ποδόσφαιρο και πολιτική καλύτερα να μην μπαίνουν σε συζητήση.
Εικόνα
Long Live The Loud

Άβαταρ μέλους
saxo kit car
Άριστο Μέλος
Άριστο Μέλος
Δημοσιεύσεις: 765
Εγγραφή: 26 Μαρ 2007, 18:54
Αυτοκίνητο: saxo vts 16v 1.6cc
Φύλο: Άντρας
Τοποθεσία: Νάξος

Δημοσίευση από saxo kit car »

Καλημέρα, για την Eθνική το ξεκίνησα αλλά διαλύθηκε το θέμα, για να βάλω μια τάξη θα πω το εξής, για της ομάδες θα μιλήσουμε αν θα κάνουν καλή πορεία φέτος στην Ευρώπη, αν ο Θρύλος περάσει στην επόμενη φάση αναλόγως την ομάδα που θα πρέπει να αντιμετωπίσει θα το συζητήσουμε. Αν ο Π.Α.Ο περάσει στην επόμενη φάση του ΟΥΕΦΑ θα το συζητήσουμε. Αν ο Πανιώνιος περάσει στην επόμενη φάση του ΟΥΕΦΑ θα το συζητήσουμε, αν και αξίζει για τον Πανιώνιο από τώρα να αναφερθούμε καθότι ετοιμάζεται για τον αγώνα της χρονιάς του, στην έδρα του θα αντιμετωπίσει την Τούρκικη Γαλατά σαράι και ελπίζω να την πατήσουνε για να περάσει ο Πανιώνιος και να πάρει η Ελλάδα μερικούς βαθμούς ακόμα. Δεν ξέρω αν είστε όλοι σαν και εμένα, αλλά εγώ είμαι φανατικός Θρύλος με την διαφορά ότι αν αξίζει να χάνει σε έναν αγώνα θα πρέπει να χάνει, δεν είμαι από τους φανατικούς που ψάχνω δικαιολογίες και τα βάζω με τους διαιτητές. Την ημέρα που κέρδισαν όλες οι ομάδες μας στο ΟΥΕΦΑ και έκαναν την Ευρώπη να απορεί εγώ τρελάθηκα από την χαρά μου, ελπίζω να ιστέ πολύ έτσι. Δεν αναφέρομαι στον ΑΡΗ και στην Λάρισα γιατί δεν έχουν ελπίδες να περάσουν δυστυχώς.

Άβαταρ μέλους
Νίκος
Επίτιμο Μέλος*
Επίτιμο Μέλος*
Δημοσιεύσεις: 1765
Εγγραφή: 06 Μαρ 2006, 22:54
Τοποθεσία: Πόρτο Ράφτη Αττικής

Δημοσίευση από Νίκος »

saxo kit kar έγραψε:Καλημέρα, για την Eθνική το ξεκίνησα αλλά διαλύθηκε το θέμα, για να βάλω μια τάξη θα πω το εξής, για της ομάδες θα μιλήσουμε αν θα κάνουν καλή πορεία φέτος στην Ευρώπη, αν ο Θρύλος περάσει στην επόμενη φάση αναλόγως την ομάδα που θα πρέπει να αντιμετωπίσει θα το συζητήσουμε. Αν ο Π.Α.Ο περάσει στην επόμενη φάση του ΟΥΕΦΑ θα το συζητήσουμε. Αν ο Πανιώνιος περάσει στην επόμενη φάση του ΟΥΕΦΑ θα το συζητήσουμε, αν και αξίζει για τον Πανιώνιο από τώρα να αναφερθούμε καθότι ετοιμάζεται για τον αγώνα της χρονιάς του, στην έδρα του θα αντιμετωπίσει την Τούρκικη Γαλατά σαράι και ελπίζω να την πατήσουνε για να περάσει ο Πανιώνιος και να πάρει η Ελλάδα μερικούς βαθμούς ακόμα. Δεν ξέρω αν είστε όλοι σαν και εμένα, αλλά εγώ είμαι φανατικός Θρύλος με την διαφορά ότι αν αξίζει να χάνει σε έναν αγώνα θα πρέπει να χάνει, δεν είμαι από τους φανατικούς που ψάχνω δικαιολογίες και τα βάζω με τους διαιτητές. Την ημέρα που κέρδισαν όλες οι ομάδες μας στο ΟΥΕΦΑ και έκαναν την Ευρώπη να απορεί εγώ τρελάθηκα από την χαρά μου, ελπίζω να ιστέ πολύ έτσι. Δεν αναφέρομαι στον ΑΡΗ και στην Λάρισα γιατί δεν έχουν ελπίδες να περάσουν δυστυχώς.
Ωραίος
+1
Εικόνα
Long Live The Loud

Άβαταρ μέλους
stamatis
Άριστο Μέλος
Άριστο Μέλος
Δημοσιεύσεις: 3901
Εγγραφή: 26 Ιαν 2007, 13:23
Φύλο: Άντρας
Τοποθεσία: attiki

Δημοσίευση από stamatis »

Νίκος έγραψε:Και τι μειονέκτημα ή πλεονέκτημα είναι αυτό.
Από πότε η ποσότητα είναι εφάμιλλη της ποιότητας.
Για δες πόσα παπάκια έχει στο parking όταν παίζει ο Ολυμπιακός και πόσα όταν παίζει ο Παναθηναϊκός.
Σιγά μην δεν βγω βόλτα όταν παίζει ο Παναθηναϊκός.
Έχω και άλλα πράγματα στην ζωή μου πολύ σπουδαιότερα.
Πάντα είχα.
Σιγά μην τρέχω στην Ομόνοια όποτε κερδίζει.
Ποιός ο λόγος ?
Εγώ κέρδισα τίποτα ?
Αυτή είναι η διαφορά.
Ο Ολυμπιακός είναι τρόπος ζωής για πάρα πολλούς ενώ ο Παναθηναϊκός για πολύ λιγότερους.
Αυτό το θεωρώ πλεονέκτημα για τους Παναθηναϊκούς και όχι μειονέκτημα.
Δώστε όπιο στην φτωχολογιά να ξεχαστεί.
Αυτό είναι το δόγμα στις μοντέρνες επιθετικές marketίστικες κοινωνίες.
Και τα ζώα ακολουθούν τα ψεύτικα είδωλα και ξεχνούν τα δάνεια και την ανεργία.


Αλλά για την Εθνική μιλάγαμε μην το χαλάς.
αυτο ρε φιλε δεν το περιμενα απο εσενα...

1. το τοπικ αυτο δεν αφορα μονο την Εθνικη. τα οποια ρεμαλια δεν πανε στρατο και περνουν αρκετα χρηματα τα οποια μπορουσαν να δωθουν σε μικροτερα σωματεια για να βγουν νεα ταλεντα...

2.ζωα λενε και αυτοι εμας που σκαμε τοσα χιλιαδες ευρο σε βελτιωσεις και καγκουριες...

3.εμεις δλδ που εχουμε σαξοραλλα ειμαστε αντιστοιχα φτωχαδακια και οσοι εχουν γκολφ και μινι κουπερ θεωρουνται φραγκατοι???

και σιγουρα θυμασαι πιο καλα απο εμενα λογω ηλικιας οτι την εποχη της χουντας η εισοδος στο γηπεδο ηταν τσαμπα για να πηγαινει ο κοσμος και να ξεθυμαινει... :smile10:
Don't Trust Anybody ...

μκ2 :hsal:

georgio3gr
Άριστο Μέλος
Άριστο Μέλος
Δημοσιεύσεις: 4331
Εγγραφή: 03 Απρ 2006, 11:11
Αυτοκίνητο: ex saxo 1.6 16v owner
Φύλο: Άντρας
Τοποθεσία: Α σο Κιλκις

Δημοσίευση από georgio3gr »

saxo kit kar έγραψε:Δεν αναφέρομαι στον ΑΡΗ και στην Λάρισα γιατί δεν έχουν ελπίδες να περάσουν δυστυχώς.


Mε συγχωρεις φιλε μου που θα το πω αλλα οντας φιλαθλος του Αρη δεν μπορουμε να λεμε οτι μια ομαδα σαν και αυτην που εχει φετος ο Αρης δεν εχει ελπιδες και εχει ο Ολυμπιακος που στο ματς με τον Αρη δεν προλαβαινε να δει μπαλα στα ποδια του και εβαλε γκολ o Γκαλετι με το 2ο δεξι του ποδι και στην τελικη εφερε "Χ" (ταματα κανανε)... Και δοξα τον Θεο μια χαρα τα πηγαμε ως τωρα στην Ευρωπη...Ειμαι οφ τοπικ αλλα μη λεμε και οτι θελουμε... :sm15:
Συνεχιζουμε με την Εθνικη που εχει σπασει καρδιες και εχει στοιχειωσει τα ονειρα των αντιπαλων της...
Εικόνα
ΕικόναΕικόνα

Άβαταρ μέλους
Alexandros
Απλό Μέλος
Απλό Μέλος
Δημοσιεύσεις: 475
Εγγραφή: 19 Μαρ 2006, 15:45
Τοποθεσία: Χολαργος-ΑΘΗΝΑ
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Alexandros »

ο τυπος με το κασκολ της Πορτογαλιας τα σπαει... :smile17:
Παμε διακοπες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ΕικόναΕικόναΕικόναΕικόνα

georgio3gr
Άριστο Μέλος
Άριστο Μέλος
Δημοσιεύσεις: 4331
Εγγραφή: 03 Απρ 2006, 11:11
Αυτοκίνητο: ex saxo 1.6 16v owner
Φύλο: Άντρας
Τοποθεσία: Α σο Κιλκις

Δημοσίευση από georgio3gr »

Alexandros έγραψε:ο τυπος με το κασκολ της Πορτογαλιας τα σπαει... :smile17:
O κλασσικος ο μλκς ο Ελληνας(Γεωργιου speaking)... :smile17:
ΕικόναΕικόνα

Άβαταρ μέλους
saxo kit car
Άριστο Μέλος
Άριστο Μέλος
Δημοσιεύσεις: 765
Εγγραφή: 26 Μαρ 2007, 18:54
Αυτοκίνητο: saxo vts 16v 1.6cc
Φύλο: Άντρας
Τοποθεσία: Νάξος

Δημοσίευση από saxo kit car »

Μην τσαντίζεστεεεεεε, δεν κατάλαβες φίλε μου georgio τι είπα :smile10: , είπα ότι για την συνέχεια του ΟΥΕΦΑ δεν έχει πολλές ελπίδες για τη έχει δύσκολη συνέχεια σε συνδυασμό με κάποια άσχημα αποτελέσματα που του ήρθαν στον όμιλο. Και βέβαια τα πήγατε μια χαρά στην Ευρώπη, δεν το αγνοεί κανένας αυτό. Τώρα όσο αφορά το μεταξύ τους παιχνίδι, δεν παίζει ρόλο η απόδοση σε μια ομάδα σε ένα συγκεκριμένο παιχνίδι, δεν νομίζω ότι ο ΛΕΒΑΔΙΑΚΟΣ είναι καλλίτερος από τον ΑΡΗ επειδή τον πάτησε μέσα στην Λιβαδειά, συμφωνείς πιστεύω; Όπως και ότι ούτε ο ΑΡΗΣ πιστεύω είναι καλλίτερος από τον Ολυμπιακό επειδή τον ζόρισε πολύ. Όλα θα φανούν στο πια ομάδα φέτος θα έχει διάρκεια και σταθερότητα, και ο Π.Α.Ο που είχε να βρεθεί στην κορυφή δυο χρόνια, βρέθηκε και όλοι πανηγύριζαν ότι θα παραμείνει εκεί, τελικά πάλι έχασε λίγο έδαφος. Επίσης όλα θα παιχτούν στης μεταγραφές που θα κάνουν οι Ελληνικές ομάδες φέτος για να δώσουν και ανάσες σε κάποιους άλλους. Πάντως είναι τρομερή ομαδαρα φέτος ο ΑΡΗΣ :smile12: , και μαζί με τον ΑΣΤΕΡΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ θα είναι οι ομάδες που θα παίξουν σίγουρα στα Play off του πρωταθλήματος. Για σήμερα έχω να πω το εξής, τρομερά δύσκολο παιχνίδι για τον Θρύλο, και το 4-5-1 δείχνει ότι πάει να το χτυπήσει στης αντεπιθέσεις, δηλαδή θα μας πιέζουν και όταν θα χουμε την ευκαιρία θα βγαίνουμε μπροστά οπος με την WERDER και την REAL, ένα Χ θα ήταν λουκούμι για τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ.

Άβαταρ μέλους
stamatis
Άριστο Μέλος
Άριστο Μέλος
Δημοσιεύσεις: 3901
Εγγραφή: 26 Ιαν 2007, 13:23
Φύλο: Άντρας
Τοποθεσία: attiki

Δημοσίευση από stamatis »

φιλε οσον αφορα τον Αστερα Τριπολης να σου πω οτι υπαρχει στην ομαδα μονο ενας παικτης απο την Τριπολη και αυτος ειναι τραυματιας...

ολοι οι αλλοι ειναι ξενοι. οχι απο την υπολοιπη Ελλαδα,αλλα απο το εξωτερικο...

αν αυτο σε ευχαριστει,δικαιωμα σου... εμενα παντως οχι... :sm27:
Don't Trust Anybody ...

μκ2 :hsal:

Άβαταρ μέλους
saxo kit car
Άριστο Μέλος
Άριστο Μέλος
Δημοσιεύσεις: 765
Εγγραφή: 26 Μαρ 2007, 18:54
Αυτοκίνητο: saxo vts 16v 1.6cc
Φύλο: Άντρας
Τοποθεσία: Νάξος

Δημοσίευση από saxo kit car »

Μα και βέβαια δεν με ευχαριστεί, όπως ούτε και για την ομάδα μου με ευχαριστεί, γι’ αυτό μου αρέσει η ιδέα της ΟΥΕΦΑ, ανακοίνωσε ότι από την μεθεπόμενη χρονιά θα μειωθούν δραματικά οι ξένοι σε κάθε ομάδα της Ευρώπης, αφορμή ήταν ένας αγώνας της ΙNTER για το CHAMPIONS LIEGE που παρακολούθησε ο πρόεδρος της ΟΥΕΦΑ και έψαχνε να βρει στην ομάδα της INTER παίκτη Ιταλό, τα πήρε στο κρανίο και έβγαλε αυτήν την απόφαση, το πολύ 4 με 5 παίκτες ξένους θα επιτρέπεται να έχει κάθε ομάδα, το κακό σε αυτήν την υπόθεση είναι ότι η μικρές χώρες όπως την δική μας που δεν έχουν πολλά φυτώρια , θα έχουν πρόβλημα στην Ευρώπη, θα πρέπει μια Ελληνική ομάδα να έχει τους παίκτες την Εθνική ΕΛΛΑΔΟΣ για να τα πηγαίνει καλά, για τη δυστυχώς ομάδες όπως της δικές μας στηρίζονται πολύ σε ξένους παίκτες.

Άβαταρ μέλους
kourlis
Συντονιστής
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 6796
Εγγραφή: 08 Μαρ 2006, 01:07
Φύλο: Άντρας
Τοποθεσία: Βέρνη-Ελβετία

Δημοσίευση από kourlis »

Δύναμη ο Αστέρας :smile2:

Στον δεύτερο γύρο να δούμε τι θα κάνει...
ΕικόναΕικόναΕικόνα

Άβαταρ μέλους
stentor
Άριστο Μέλος
Άριστο Μέλος
Δημοσιεύσεις: 9879
Εγγραφή: 02 Απρ 2006, 23:22
Αυτοκίνητο: Force Blanche
Φύλο: Άντρας
Τοποθεσία: Γαλάτσι,Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από stentor »

Νικολαουτε γω αντιδικω,καθοτι δεν ειμαι καν οπαδος μα φιλαθλος του Ολυμπιακου.
Απλως το "παπακια" αρα και χαμηλου επιπεδου χτυπαει ασχημα.Κι εγω οδηγω χρονια δικυκλα,μεταξυ αυτων και παπακια (οπως και αυτη την περιοδο), και δε νομιζω οτι ειμαι χαμηλου επιπεδου, νοητικου τε και κοινωνικου (χαμηλου κοινωνικου επιπεδου δεν ειναι ο φτωχος αγραμματος,αλλα το λαμογιο απατεωνας σε οποιονδηποτε κλαδο)

Άβαταρ μέλους
Νίκος
Επίτιμο Μέλος*
Επίτιμο Μέλος*
Δημοσιεύσεις: 1765
Εγγραφή: 06 Μαρ 2006, 22:54
Τοποθεσία: Πόρτο Ράφτη Αττικής

Δημοσίευση από Νίκος »

Τι έπαθες ρε Σταμάτη.
Τι δεν περίμενες από μένα.
Τρελαθήκατε όλοι και το πήρατε προσωπικά.
Κοκκίνησες την λέξη Ζώα αλλά αν το ξαναδιαβάσεις θα δείς ότι εννοεί όλους τους πορωμένους και τυφλούς και όχι τους μεν ή τους δε.
Τι σχέση έχουν τα SAXόραλλα και οι καγκουριές που λές.
Στο forum αυτό εγώ γιατί μιλάω?
Για Porsche ?
Στις συναντήσεις με ποιόν πηγαίνω ?
Μαζί σου και με όλα τα άλλα παιδιά.
Πόσα τηλέφωνα σε πήρα για την εκδρομή εσένα για να σε έχουμε παρέα
Σε υποτίμησα ποτέ.
Μήπως πάντα δεν γελάμε με τον Venzina τον Kourli και με τα άλλα παιδιά.
Έχει κανένας παράπονο από μένα.

Επί του Θέματος

Αυτό που λές για την Χούντα επιβεβαιώνει (σκέψου το) αυτό που είπα πιό πάνω.
Οτι και τότε δίναν κάτι στο Λαό για να ξεχαστεί.
Αρχικά είχα γράψει ότι εκτός από το ποδόσφαιρο και την πολιτική το ίδιο όπιο είναι και η Θρησκεία αλλά το έσβησα
Και με τα τρία αν μπλέξεις μπορείς να τσακώνεσαι αιώνια.

Και στο κάτω κάτω εσύ το ξεκίνησες.
Πάνω από αυτό που έγραψες έλεγα για την Έθνική Ελλάδος.
Στα αρχίδι@ μου αν στην Κολιάτσου βλέπουν περισσότεροι ποδόσφαιρο τον Ολυμπιακό.
Που κόλαγε αυτό.
Το Είπες - Απάντησα.
Γνώμη Σου - Γνώμη Μου.
Ολυμπικαός Εσύ - Παναθηναικός Εγώ.

Τώρα όταν λέω ότι είχα καλύτερα πράγματα να κάνω δεν εννοούσα ότι θα πήγαινα στο Hilton με την Bugati μου.
Ούτε εννοούσα ότι εγώ είμαι ανώτερος από κανένα.
Και εγώ οδηγούσα παπάκι αλλά δεν παρεξηγήθηκα με αυτό που έγραψα.

Τέλος να πώ ότι είμαι μεγάλος Μ@λ@κας που αν και εκπαιδεύω επαγγελματίες πωλητές εδώ και 10 χρόνια σε σεμινάρια πωλήσεων και τους λέω να μην λένε ποτέ για Ποδόσφαιρο και Πολιτική ακόμα και να έχουν τα ίδια πιστεύω με τον άλλο, μπήκα στήν κόντρα αυτή.
Αλλά ξαχάστηκα διότι εδώ εγώ μπαίνω για να ξεσκάω και όχι να απαντάω με τεχνικές Marketing.
Ας μέινει εδώ το θέμα.........
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Νίκος την 12 Δεκ 2007, 13:27, έχει επεξεργασθεί 3 φορές συνολικά.
Εικόνα
Long Live The Loud

Άβαταρ μέλους
kourlis
Συντονιστής
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 6796
Εγγραφή: 08 Μαρ 2006, 01:07
Φύλο: Άντρας
Τοποθεσία: Βέρνη-Ελβετία

Δημοσίευση από kourlis »

Μπράβο στον Ολυμπιακό...
Αν και δεν ασχολούμαι με μπάλα έτυχε να το δω...
ΕικόναΕικόναΕικόνα

Άβαταρ μέλους
Xras
Απλό Μέλος
Απλό Μέλος
Δημοσιεύσεις: 413
Εγγραφή: 06 Νοέμ 2006, 19:58
Αυτοκίνητο: Τι άλλο???
Φύλο: Άντρας
Τοποθεσία: Μεσολόγγι

Δημοσίευση από Xras »

kourlis έγραψε:Μπράβο στον Ολυμπιακό...
Αν και δεν ασχολούμαι με μπάλα έτυχε να το δω...
+1
Εικόνα

Άβαταρ μέλους
venzinas
Συντονιστής
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 7575
Εγγραφή: 03 Μαρ 2006, 20:53
Αυτοκίνητο: ex saxo vts 200hp owner
Φύλο: Άντρας
Τοποθεσία: Δαφνη και Κυψελη
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από venzinas »

Νίκος έγραψε:Τέλος να πώ ότι είμαι μεγάλος Μ@λ@κας
Kαι επειδή όπως όλοι γνωρίζετε έχω μια αδυναμία στο να πετάγομαι συμφωνώ με το παραπάνω.....α ρε Νικόλα και εγώ έμπορος είμαι...στον πελάτη όταν σε ρωτάει τη ομάδα είσαι λες δεν ασχολούμαι ιδιαίτερα μόνο την Εθνική βλέπω και όταν λέει για πολιτικά λες όλοι είναι το ίδιο δεν γουστάρω κανένα :sm20: :sm20: :sm20:
ΕικόναΕικόνα

Άβαταρ μέλους
stamatis
Άριστο Μέλος
Άριστο Μέλος
Δημοσιεύσεις: 3901
Εγγραφή: 26 Ιαν 2007, 13:23
Φύλο: Άντρας
Τοποθεσία: attiki

Δημοσίευση από stamatis »

ρε συ Νικο το οτι κοκκινησα την λεξη ζωα δεν εννοουσα μονο τους γαυρους, αλλα ολους... απλα ηθελα να το τονισω...

και αυτοι παιδια του λαου ειναι σαν και εμας... απλα αυτοι απο το υστερημα τους τα δινουν για το γηπεδο και τις εκδρομες και οχι για να φτιαχνουν αυτοκινητα σαν και εμας(πιθανον και να μην εχουν)...

προς Θεου δεν ειπα ποτε οτι με εχεις υποτιμησει πουθενα...

και το ποστ μου κολλαγε στην προχθεσινη συναντηση και τον αγωνα παραλληλα... το γραφω αυτο στην πρωτη γραμμη....
Don't Trust Anybody ...

μκ2 :hsal:

Άβαταρ μέλους
saxo kit car
Άριστο Μέλος
Άριστο Μέλος
Δημοσιεύσεις: 765
Εγγραφή: 26 Μαρ 2007, 18:54
Αυτοκίνητο: saxo vts 16v 1.6cc
Φύλο: Άντρας
Τοποθεσία: Νάξος

Δημοσίευση από saxo kit car »

Καλησπέρα, όπως είχα αναφέρει και παραπάνω, θα μιλούσα για τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ μόνο όταν θα παιρναγε στην επόμενη φάση, ηρθε η ώρα, συγχαριτιρηα στην ομάδα μου, αφού έφτασε σε σιμιο να βάζει 6 γκολ στην WERDER του αξίζουν σινχαριτιρια.

Απάντηση

Επιστροφή στο “Αθλητισμός-Διατροφή”