Δυστυχημα με εγκαταλειψη...

Ενημέρωση για το τί γίνετε και πού.

Συντονιστής: venzinas

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
SaxoS
Επίτιμο Μέλος*
Επίτιμο Μέλος*
Δημοσιεύσεις: 4209
Εγγραφή: 26 Φεβ 2006, 20:22
Αυτοκίνητο: Saxo vTs F.E
Φύλο: Άντρας
Τοποθεσία: Κόρινθος / Λ.Ω.Ε
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από SaxoS »

πριν 3-4 χρονια ειχα χτυπησει 1 κοριτσακι 5 ετων. που οι αφελεις γονεις το ειχαν στειλει να παει να παρει τσαγαρα μονο του στον ν. κοσμο. την ωρα που πηγε να περασει το κοτιτσακι τον δρομο απεναντι περναγα εγω με το αμαξι μου ευτηχως με λιγο γιατι ειχα κοψει 2 μετρα πριν λιγο σαμαρακι. και την ωρα που πηγα να ανοιξω το γκαζι την χτυπησα εμπρος. εκεινη την ωρα βγηκα εξω το πηρα αγγαλια και ενω εκλαιγε αυτο εγω εψαχνα τους γονεις ρωτοντας τους περαστηκους να το γνωριζουν το κοριτσακι και που μενει. απαντηση δεν πηρα ποτε! στο καπακι περνω το κοριτσι με το αμαξι μου και φευγω σφαιρα για το παιδων μονος μου!. οπου εγιναν ολες οι απαραιτητες ιατρικες εξετασεις οπου δεν βρηκαν κατι εκτος απο γρατσουνιες. οση ωρα εκανα εξετασεις ΕΓΩ ΚΑΛΕΣΑ ΤΗΝ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ τους ειπα ακριβως τι ειχε γινει και εδωσαν σημα να πανε να βρουν τους γονεις. μετα απο 2 ωρες εφτασαν και οι γονεις μεν θυμωμενει που ειχα χτυπησει το παιδι του αλλα απο την αλλη με ευχαριστουσαν που δεν το παρατησα και οτι το εφερα στο νοσοκομειο!
η καταληξη ηταν
οι γονεις να πουμε στους αστυνομικους οτι να φυγουν και οτι για απο εμενα δεν ζηταν κατι.
ετσι και εγω μετα εφυγα.
αν και πηγα με 1-2 φορες στο σπιτι τους να δω την μικρουλα!

αποτελεσμα. οτι τελικα ειναι στον ανθρωπω το ποσο αντθρωπια εχει μεσα του.
ΕικόναΕικόναΕικόνα

Kavak
Άριστο Μέλος
Άριστο Μέλος
Δημοσιεύσεις: 1486
Εγγραφή: 09 Ιούλ 2006, 17:50
Αυτοκίνητο: Saxo mini GrA
Φύλο: Άντρας
Τοποθεσία: Καλλιθεα

Δημοσίευση από Kavak »

Μπραβο ρε προεδρε,αν το εκανες αυτο σου αξιζουν πραγματικα συγχαρητηρια!Μακαρι ολοι να ηταν σαν εσενα :sm27:
Μολις μυρισουν τα νιτρα,τα 708 δευτερολεπτα θα γινουν 189 αλογα...
Εικόνα

Άβαταρ μέλους
Νίκος
Επίτιμο Μέλος*
Επίτιμο Μέλος*
Δημοσιεύσεις: 1765
Εγγραφή: 06 Μαρ 2006, 22:54
Τοποθεσία: Πόρτο Ράφτη Αττικής

Δημοσίευση από Νίκος »

Νικόλα η διαφορά επιπέδου στους ανθρώπους είναι αυτή που τους διαφοροποιεί από το να πηγαίνουν πάρα πολύ γρήγορα εκεί που ελέγχεται και από το να πηγαίνουν σαν Μ@λ@κες εκεί που δεν ελέγχεται.
Οι στραβές κυρίως γίνονται στην δεύτερη περίπτωση αν και προσωπικά μου έχει συμβεί και στην πρώτη.
Για αυτό λέω κυρίως.
Επίσης μην ξεχνάς το ότι είμαστε και οι δύο γονείς.
Έχει άλλο βάρος.
Εικόνα
Long Live The Loud

Άβαταρ μέλους
SaxoS
Επίτιμο Μέλος*
Επίτιμο Μέλος*
Δημοσιεύσεις: 4209
Εγγραφή: 26 Φεβ 2006, 20:22
Αυτοκίνητο: Saxo vTs F.E
Φύλο: Άντρας
Τοποθεσία: Κόρινθος / Λ.Ω.Ε
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από SaxoS »

Νίκος έγραψε:Νικόλα η διαφορά επιπέδου στους ανθρώπους είναι αυτή που τους διαφοροποιεί από το να πηγαίνουν πάρα πολύ γρήγορα εκεί που ελέγχεται και από το να πηγαίνουν σαν Μ@λ@κες εκεί που δεν ελέγχεται.
Οι στραβές κυρίως γίνονται στην δεύτερη περίπτωση αν και προσωπικά μου έχει συμβεί και στην πρώτη.
Για αυτό λέω κυρίως.
Επίσης μην ξεχνάς το ότι είμαστε και οι δύο γονείς.
Έχει άλλο βάρος.
ναι πραγματικα Νικο αποκτας μια αλλη σκεψη!!!
και γινεσε πιο προστατευτικος
ΕικόναΕικόναΕικόνα

Απάντηση

Επιστροφή στο “Eιδήσεις απο τον κόσμο”